پنجشنبه 14 فروردین ماه 1399 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
این افته را سوزان شانک (Susan Shank) و جان وَکارو (John Vaccaro) تحت نظارت رابرت اف برونر (Robert F. Bruner) و رابرت کانروی (Robert Conroy) برای بحث در کلاس تهیه کرده‌اند، و هدف از نگارش آن نشان‌دادن اجرای مؤثر یا ناکارآمدی شرکت نبوده است. در تولید اُفته از حمایت مالی مؤسسه­ی باتن (Batten Institute) استفاده شده است. حق تألیف این اُفته (2001) به بنیاد مدرسة دارن دانشگاه ویرجینا در شارلوتزویل (Charlottesville) تعلق دارد.
تقریبا همه‌ی کشورهای دنیا در مقابله با ویروس کرونا استراتژی یکسانی را برگزیده‌اند: جلوگیری از شیوع. بریتانیا می خواهد راه دیگری را پیش گرفته و استراتژی ابتلای دسته جمعی به ویروس برای مصون کردن مردم در مقابل آن را دنبال کند.
در این روزهای دشوار زندگی در فضای سربسته و کار از راه دور، به دلیل ویروس کرونا، باید فرصت کنید و سری به این کتابخانه بزنید.
در روز چهارشنبه سی بهمن نود و هشت به دعوت دوستان دانشجو در دورهمی علاقه‌مندان به رمز ارزها شرکت کردم. غیر از توضیح در مورد بعضی رمزارزها و تحولات تاریخی قیمت آنها، بحث به موقعیت استخراج رمزارزها در ایران، موقعیت قانونی معاملات رمزارزها در جهان و ایران، کمک احتمالی رمزارزها در شرایط تحریم، کمک احتمالی رمزارزها به مهار تورم در ایران، تاثیر رمزارزها بر سیاست پولی در جهان و...کشید.
این پدیده به رابطه‌ی "وام‌گیری دولت" و "اعتبارات بخش خصوصی" برمی‌گردد.
Print Send to Friends
دوشنبه 30 دی ماه 1398 | hits : 198 | Code: 11785
مراسم افتتاح سومین دوره مدرسه پاییزه کانون نهادهای سرمایه‌گذاری


در طول دی‌ماه، حسین عبده تبریزی در نشست‌های کوچک‌تر مدیران حضور یافت و پیرامون مسائل اقتصادی و مدیریتی با آنان به گفتگو نشست.

در طول دی‌ماه، حسین عبده تبریزی در نشست‌های کوچک‌تر مدیران حضور یافت و پیرامون مسائل اقتصادی و مدیریتی با آنان به گفتگو نشست. در روز پنجشنبه ۱۲ دی‌ماه ۱۳۹۸، وی در مراسم افتتاح سومین دوره مدرسه پاییزه کانون نهادهای سرمایه‌گذاری در تهران، مجموعه کارمان، شرکت کرد. شرکت‌کنندگان در این مدرسه که عمدتاً مدیر یا کارشناس ارشد شرکت‌های بورسی هستند، طی چند هفته (در روزهای آخر هفته) پای سخنرانی و بحث با مدیران ارشدی می‌نشینند که در کارهای خود موفق بوده و تجارب اجرایی خود را با شرکت‌کنندگان در جلسه در میان می‌گذارند. در این نشست‌ها موارد خاص (یا اُفته‌های) ایرانی که حاصل فعالیت‌های اجرایی شرکت‌هاست به بحث گذاشته می‌شود و حاضران از مجرای مورد کاوی (اُفته کاوی) با نظریه‌های مدیریتی آشنا می‌شوند.

در روز یکشنبه ۱۵ دی‌ماه ۱۳۹۸، دکتر عبده در نشست تحلیلی شرکت کارگزاری آرمان تدبیر شرکت کرد که در باشگاه فرهنگی و ورزشی انقلاب تهران برگزار شده بود. در این نشست، ضمن صحبت کلی حاضران از شرایط دشوار حاکم بر کسب‌وکارها در آذر و دی‌ماه ۱۳۹۸، حسین عبده تبریزی خلاصه‌ مطالبی از موقعیت جاری بخش مسکن به جلسه ارائه کرد و در مورد طرح بانکداری مورد بررسی در مجلس شورای اسلامی نیز صحبت کرد.

 در روز چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه ۱۳۹۸، دکتر عبده در همایش مدیران گروه صنعتی مؤمنان حضور یافت و در مورد «ویژگی هلدینگ‌ها و نظام بودجه‌بندی آن‌ها»  صحبت کرد.

دکتر عبده در روز شنبه ۲۱ دی‌ماه نیز به دعوت شرکت رامک به شیراز سفر کرد و در نشست مدیران آن شرکت پیرامون «چشم‌انداز فعالیت بنگاه‌های اقتصادی در سال ۱۳۹۹» صحبت کرد. وی در روز یکشنبه ۲۲ دی‌ماه نیز در اتاق بازرگانی اصفهان، با عنوانی مشابه برای حاضران سخنرانی کرد.

فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :