یکشنبه 18 خرداد ماه 1399 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
دانشگاه کمبریج اعلام کرد که تا سپتامبر ۲۰۲۱ همه کلاس‌های آن دانشگاه آنلاین و غیرحضوری برگزار خواهد شد.
در این اسلایدها، ضمن اشاره به سیاست‌های مسکن، خلاصه‌ای از رویدادهای مرتبط به «مسکن مهر» ارائه می‌شود. دکتر زاوه تلاش کرده تا از مقالات تحلیلی مختلف، نکات قوت و ضعف مسکن مهر را نشان دهد و قضاوت بی‌طرفانه‌ای از آمار اقتصادی و اجتماعی آن ارائه دهد.
دکتر حسین عبده تبریزی در اپیزود بیست‌وپنجم پادکست سکه با موضوع "مروری بر فرصت‌ها و چالش‌های بازار سرمایه ایران" شرکت کرد.
در روز ۲۸ اردیبهشت ۹۹­، کانال بورس آنلاین مصاحبه‌­ای با حسین عبده تبریزی در مورد وضعیت جاری در بورس کشور انجام داد.
کتر حسین عبده تبریزی ضمن تحلیل انتظارات تورمی به عوامل محرک در بازارهای مالی و امکان تداوم روند فعلی می‌پردازد.
Print Send to Friends
دوشنبه 15 اردیبهشت ماه 1399 | hits : 244 | Code: 21841
استراتژی سرمایه‌گذاری در سال ۹۹


در روز ۱۳۹۹/۰۲/۱۱، وبینار «استراتژی سرمایه‌گذاری در سال ۹۹» به همت گروه مالی شریف تشکیل شد و در آن حسین عبده تبریزی، میثم رادپور و کورش شمس نقطه‌نظرهای خود را اعلام کردند.
در روز ۱۳۹۹/۰۲/۱۱، وبینار «استراتژی سرمایه‌گذاری در سال ۹۹» به همت گروه مالی شریف تشکیل شد و در آن حسین عبده تبریزی، میثم رادپور و کورش شمس نقطه‌نظرهای خود را اعلام کردند. در این نشست چهارساعته، با توجه به محوری‌شدن «بورس» در اقتصاد کشور در این روزها، عمده‌ی سمینار بر مباحث بورس و تحولات بورس تمرکز داشت. در عین حال، میثم رادپور توضیح مفصلی در مورد بازار طلا ارائه کرد، و رابطه‌ي ترازنامه فدرال رزرو، قیمت دلار و قیمت طلا را توضیح داد. دکتر عبده ضمن ارائه‌ی تصویری از نرخ رشد و نرخ تورم در سال ۹۹، نحوه‌ی ترمیم کسری بودجه و تأمین هزینه‌های کرونا و رابطه‌ی آن دوبا نقدینگی در کشور را شرح داد و از آن‌ها نتیجه گرفت که انتظارات تورمی خیلی بالا برآورد می‌شود، و این انتظارات به علاوه‌ی محدودشدن بازار سفته‌بازی ایران به «بورس»، وضعیت جاری را پدید آورده است. کورش شمس نیز غیر از ارائه‌ی برآوردهای خود از متغیرهای کلان اقتصاد در سال ۹۹، به تحلیل چند صنعت بزرگ حاضر در بورس پرداخت و چشم‌انداز رشد سهام در آن صنایع را توضیح داد.
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :