پنجشنبه 3 مهر ماه 1399 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
مجله حسابدار در ویژه‌نامه‌ی درگذشت استاد حسن سجادی در شماره ۴۵ و ۴۶ خود، مقاله‌ای از دکتر عبده تبریزی با عنوان «در سوگ آن حسابدار پیر» منتشر کرده است.
در روز پنجشنبه ۳۰ مردادماه ۱۳۹۹، حسین عبده تبریزی در دورة آموزشی «اقتصاد برای مدیران» که به همت مرکز مالی ایران و با همکاری فرابورس تشکیل شده بود، شرکت کرد و طی دو جلسه در مورد اصلی‌ترین متغیرهای اقتصادی مؤثر بر بازار سرمایه صحبت کرد.
در روز سه‌شنبه ۲۸ مردادماه ۱۳۹۹، خانم طیبه بختیاریان در دانشکدة حسابداری و مدیریت دانشگاه شهید بهشتی از پایاننامة دکترای خود با عنوان «کنش و واکنش راهبردی در ریسک تأمین نقدینگی در صنعت بانکداری ایران» با موفقیت دفاع کرد.
بری کلارک، استاد دانشگاه ویسکانسین، نویسنده این کتاب درسی است. وی توضیح می‌دهد که رویکردهای اقتصاد سیاسی متنوع است. کتاب کلارک چهار رویکرد لیبرالیستی کلاسیک، رادیکالیستی، محافظه‌کارانه، و نئولیبرالیستی را توضیح می‌دهد.
‌در روز یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹، حسین عبده تبریزی در دو جلسه سخنرانی در مورد چشم‌انداز پیش روی بازار سرمایه شرکت کرد که به ابتکار «انجمن مدیران مالی» و «انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف» تشکیل شده بود.
Print Send to Friends
دوشنبه 15 اردیبهشت ماه 1399 | hits : 564 | Code: 21841
استراتژی سرمایه‌گذاری در سال ۹۹


در روز ۱۳۹۹/۰۲/۱۱، وبینار «استراتژی سرمایه‌گذاری در سال ۹۹» به همت گروه مالی شریف تشکیل شد و در آن حسین عبده تبریزی، میثم رادپور و کورش شمس نقطه‌نظرهای خود را اعلام کردند.
در روز ۱۳۹۹/۰۲/۱۱، وبینار «استراتژی سرمایه‌گذاری در سال ۹۹» به همت گروه مالی شریف تشکیل شد و در آن حسین عبده تبریزی، میثم رادپور و کورش شمس نقطه‌نظرهای خود را اعلام کردند. در این نشست چهارساعته، با توجه به محوری‌شدن «بورس» در اقتصاد کشور در این روزها، عمده‌ی سمینار بر مباحث بورس و تحولات بورس تمرکز داشت. در عین حال، میثم رادپور توضیح مفصلی در مورد بازار طلا ارائه کرد، و رابطه‌ي ترازنامه فدرال رزرو، قیمت دلار و قیمت طلا را توضیح داد. دکتر عبده ضمن ارائه‌ی تصویری از نرخ رشد و نرخ تورم در سال ۹۹، نحوه‌ی ترمیم کسری بودجه و تأمین هزینه‌های کرونا و رابطه‌ی آن دوبا نقدینگی در کشور را شرح داد و از آن‌ها نتیجه گرفت که انتظارات تورمی خیلی بالا برآورد می‌شود، و این انتظارات به علاوه‌ی محدودشدن بازار سفته‌بازی ایران به «بورس»، وضعیت جاری را پدید آورده است. کورش شمس نیز غیر از ارائه‌ی برآوردهای خود از متغیرهای کلان اقتصاد در سال ۹۹، به تحلیل چند صنعت بزرگ حاضر در بورس پرداخت و چشم‌انداز رشد سهام در آن صنایع را توضیح داد.
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :