یکشنبه 29 فروردین ماه 1400 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
در روز شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۳، به دعوت مدیریت ارشد وزارت، حسین عبده تبریزی در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور یافت و برای مدیران ارشد و رؤسای صندوق‌ها و شرکت‌های تحت‌ پوشش آن وزارت سخنرانیی با عنوان «چشم‌انداز بازار سرمایه در سال ۱۴۰۰ و واکنش صنعت بازنشستگی در این سال» ارائه کرد.
در روز یکشنبه ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۹، حسین عبده تبریزی در سالن همایش شرکت بورس اوراق بهادار تهران در همایش «بورس ۱۴۰۰» شرکت کرد و به عنوان رئیس هیأت سیاست‌گذاری این همایش، مقدمه‌ای پیرامون این نشست و سخنرانان آن ارائه داد.
این فرهنگ سال‌هاست که در اختیار دانشجویان، مترجمان و مدیران مالی است. خوشحالم به اطلاع برسانم که نسخه کاملاً جدیدی از آن روی وب در دسترس است. اپلیکیشن اندروید آن را می توانید روی گوشی موبایل خود نصب کنید.
در روز یکشنبه مورخ 21 دی‌ماه 1399، حسین عبده تبریزی در نشستی در اتاق بازرگانی تهران شرکت کرد و سخنرانی‌ای با عنوان «ویژگی‌های بودجة 1400، چالش‌های پیش‌رو و راه‌حل‌های انتخاب‌شده» ارائه نمود.
در روز چهارشنبه مورخ 1399/11/08 حسین عبده تبریزی در نشست دورۀ بنیان‌های تحول حکمرایی شایستۀ شهری شرکت کرد، و سخنرانی‌ای با عنوان «مدل‌های تأمین مالی در دولت‌های محلی» ارائه کرد.
Print Send to Friends
شنبه 8 آذر ماه 1399 | hits : 343 | Code: 21905
ادغام و تملک در اقتصاد ایران


در صبح روز دوشنبه 27 آبان 1399، حسین عبده تبریزی به عنوان سخنران کلیدی در هشتمین کنفرانس ملی مهندسی مالی شرکت کرد. مضمون اصلی این کنفرانس ادغام و تملک در بازار سرمایۀ ایران بود. در این نشست، دکتر عبده ارائه‌ای با عنوان «نکاتی پیرامون ادغام و تملک در اقتصاد ایران» عرضه کرد.

در صبح روز دوشنبه 27 آبان 1399، حسین عبده تبریزی به عنوان سخنران کلیدی در هشتمین کنفرانس ملی مهندسی مالی شرکت کرد. مضمون اصلی این کنفرانس ادغام و تملک در بازار سرمایۀ ایران بود. در این نشست، دکتر عبده ارائه‌ای با عنوان «نکاتی پیرامون ادغام و تملک در اقتصاد ایران» عرضه کرد. هدف این سخنرانی طرح مبانی پایه در حوزۀ ادغام و تملک برای ادامۀ بحث در پانل‌های بعدی بود. سخنران با تعاریف شروع می­کند، و آنگاه مسیر رشد شرکت‌ها را به دو حوزۀ رشد ارگانیک و رشد از طریق «ادغام و تملک» تقسیم می­کند و ویژگی‌های این دو مسیر را شرح می‌دهد. دکتر عبده پیش‌فرض‌های انتخاب استراتژی «ادغام و تملک» را شرح داده و انواع ادغام و تملک‌ها را توضیح می‌دهد. وی پس از توضیح ویژگی‌های ادغام و تملک، آماری جهانی از ادغام‌ها ارائه می‌دهد.

سخنران در بخش دیگری از سخنرانی خود انگیزه‌های بنگاه برای «ادغام و تملک» را برمی‌شمرد.

بخش بعدی بحث سخنران که در اسلایدهای او آمده به شرح هلدینگ‌ها اختصاص دارد؛ هلدینگ‌هایی که از طریق ادغام و تملک بزرگ می‌شوند. وی ضروری می‌بیند ساختارهای چندبخشی و هلدینگی حاصل از ادغام و تملک را شرح دهد. در بخش پایانی او به توضیح روش‌های تأمین مالی «ادغام و تملک» می‌نشیند؛ مزایای و معایب هلدینگ‌ها را شرح می‌دهد و نحوۀ تجدیدساختار پس از انجام ادغام را توضیح می‌دهد. در بخش پایانی سخنرانی وی انواع هم‌افزایی ناشی از ادغام و تملک و مسائل مرتبط با آن را توضیح می‌دهد. روش‌های معاملۀ شرکت‌ها از طریق نقدی، با انتشار اوراق، معاوضه سهام با اوراق بهادار و غیره نیز توضیح داده می‌شود. اسلایدهای این ارائه را اینجا بیابید.

فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :