سه شنبه 30 بهمن ماه 1397 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
در سه ماه اخیر، بخش قابل‌­ملاحظه‌ای از وقت من به خواندن پایان‌نامه‌هایی سپری‌ شده که در آن‌ها داور، مشاور یا راهنما بوده‌­ام؛ حدود ده پایان‌نامه. در همة این متن‌هایِ اقتصاد مالی، آزمون فرضیه‌ها به کمک ابزارهای اقتصادسنجی و مدل‌های اقتصاد ریاضی انجام می‌شود.
در بخش «موضوع‌هایی برای پژوهش» در دو سایت www.abdoh.net و www.finance.ir، عنوان‌هایی برای پژوهش به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا معرفی شده‌اند.
بعد از گذشت چند سال، در این نیم‌سال تحصیلی بار دیگر درس «سرمایه‌گذاری و تأمین مالی زمین و ساختمان» در دانشکده‌ی مدیریت دانشگاه شریف عرضه می‌شود.
در روز دوشنبه، ۸ بهمن‌ماه ۱۳۹۷، حسین عبده تبریزی در «همایش ملی توسعه‌ی سیاست‌های گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی» در شهر اراک شرکت کرد.
در عصر روز سه‌شنبه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۷، حسین عبده تبریزی در جلسه‌ای در مجموعة برگزاری رویدادهای کارمان (خانة کار و دیدار) با مشتریان ویژه VIP بانک انصار شرکت کرد.
Print Send to Friends
چهارشنبه 30 خرداد ماه 1397 | hits : 751 | Code: 1569
فروبستن چشم بر ایام


از چهارشنبه ۹ خرداد تا پایان روز جمعه ۱۸ خرداد عملاً کشور تعطیل و دفتر و دستک‌ها بسته بود. نه روز؛ زمانی طولانی. با میانگین عمر ۷۵ سال در ایران، ۹ روز برابر است با ۲۸ صدم درصد عمر باقی‌مانده‌ی من. و این البته خیلی زیاد است. باید کاری می‌کردم که با اندک سردردهایی که این روزها گرفتار آنم هم تحمل‌پذیر باشد.
تصمیم گرفتم یکی از کارهای عقب‌افتاده از عید سال ۹۷ را انجام دهم: مروری بر کتاب‌هایی که از دوستان مختلف در ایام عید به رسم عیدی دریافت کرده‌ام. توجه به تنوع عنوان کتاب‌های ارسالی این عزیزان خود لذت‌بخش است و یادم می‌آورد که از هر قشری دوست و آشنا دارم. رهین منت این عزیزانم که هر یک به سلیقه و انگیزه‌ای، عنوانی را برگزیده‌اند. آنچه خوانده ام را برایتان در فایل زیر خلاصه کرده‌ام.
فایل را این‌جا بیابید. 
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :