دوشنبه 29 آبان ماه 1396 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
در روز چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۷، حسین عبده تبریزی در سومین کنفرانس مدیریت ریسک سازمانی که در مرکز همایش کتابخانه‌ی ملی ایران برگزار شد، شرکت کرد.
در روز یکشنبه ۱۳۹۶/۸/۱۴ در سالن کنفرانس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حسین عبده تبریزی سخنرانی‌ای با عنوان "مبرم‌ترین مسائل امروز اقتصاد ایران در رابطه با صندوق‌های بازنشستگی" ارائه کرد.
در روز پنجشنبه ۱۱ آبان‌ماه ۱۳۹۶، حسین عبده تبریزی در بیست و نهمین اجلاس مدیران عامل صنعت پتروشیمی در مشهد شرکت و در مورد مشکلات مالی بین‌الملل در آن صنعت صحبت کرد.
در روز چهارشنبه ۱۳۹۶/۷/۲۶، حسین عبده تبریزی در همایش بانک مسکن شرکت کرد. در این گردهمایی که مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران صف و ستاد بانک حضور داشتند.
در روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه ۱۳۹۶، حسین عبده تبریزی در هفدهمین همایش‌ سیاست‌های توسعه‌ی مسکن در ایران در محل مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی شرکت کرد و سخنرانی با عنوان "سیاست‌های بهینه‌ی عرضه‌ی زمین" ارائه کرد.
Print Send to Friends
سه شنبه 4 اسفند ماه 1394 | hits : 2166 | Code: 1203
اثر ارزش نام تجاری شرکت های مبتنی بر تکنولوژی بر بازده سهام آنها

سرمایه گذاري در بازار هاي مالی که مهمترین آنها بازار هاي بورس و اوراق بهادار هستند یکی از بهترین و مفیدترین نوع سرمایه گذاري از لحاظ اقتصادي محسوب می شوند. لازمه سرمایه گذاري درست و هدفمند آگاهیکامل از اطلاعات شرکت ها می باشد که مهمترین آنها اطلاعات مالی آن شرکت ها است. دارایی هاي مالی به دو پخش مشهود و نامشهود تقسیم می شوند که در شرکت هاي مبتنی بر تکنولوژي بخش نامشهود سهم بیشتري را به خود اختصاص داده است و مهمترین جز این بخش ارزش نام تجاري می باشد. هدف این پژوهش بررسی اثر ارزش نام تجاري شرکت هاي مبتنی بر تکنولوژي بر بازده سهام آنها است. این تحقیق بر روي شرکت هاي مبتنی بر تکنولوژي پذیرفته شده در بازار سرمایه بورس و اوراق بهادار نزدك آمریکا در طی سال هاي 2000 تا 2014  انجام پذیرفته است و نتایج نهایی حاکی از آن است که ارزش نام تجاري یکی از چند عاملی است که اثري مثبت با ضریبی کم بر روي بازده سهام این شرکت ها دارد.

فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :